Péče  o přírodní nehty - MANIKÚRA

   Podáním ruky navazujeme prvotní  kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky.  Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standardem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. 

MANIKÚRA
   Manikúra je označení kosmetické procedury, zahrnující ošetření rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je očištění nehtů, upravení tvaru a délky, odstranění odumřelé nehtové kůžičky a ošetřní záděrek. Součástí manikúry múže být i lakování nehtů a na závěr pokožku rukou ošetříme krémem.   Klasickou manikúru můžeme spojit s výživnou maskou, nebo parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. 

P-SHINE MANIKÚRA 
   P-Shine japonská manikúra je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-Shinu je leštění nehtů. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. Neobsahují žádné syntetické chemikálie a jsou založeny pouze na přírodní bázi.

Co je to P-shine manikúra?
   P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.
Co P-Shine obsahuje?
   P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku. Dále obsahuje jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.
Jak se P-Shine nanáší?
   Speciální pasta a prášek se nanáší na očištěné a ošetřené nehty leštičkou a zalešťuje se. Procedura trvá přibližně 30-45 minut. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů.  Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehty vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.P-shine není určen jen pro ženy, ale také pro muže a to právě proto, že se jedná o přirozenou metodu péče o nehty.
Jak často by se měl P-shine aplikovat?
   Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GEL LAKEM
   Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů Gel lakem. Výhodou novinky gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Gel-lak vydrží 2-4 týdny.